Začněte také profitovat!

Staňte se rentierem
z praní prádla!


Pro registraci je nutné získat pozvání od někoho, kdo už systém využívá. Zkuste nás kontaktovat, případně se obrátit na komunitu na facebooku.Vypočítajte, koľko vám môžu kiosky zarobiť.
10 let


Měsíčně Vám připíšeme úrok z až 24% p.a.

Vaša mesačná renta

0,-

Vaše predpokladané budúce bohatstvo 500 000,-
Tento graf slúži iba na informačné účely a nezaručuje žiadne budúce príjmy alebo výnosy.

Partnerem to vše začíná!


Zapojte se do podpory a získejte podnikání na klíč, přičemž každý měsíc získáte příjem z vaší podpořené částky; vydělávejte bez omezení dle vašich ambicí a my vám rádi pomůžeme najít nejvhodnější a na míru šitá řešení; pokud máte ambice rozšířit portfolio svých služeb v zahraničí, jsme ideálním partnerem.Silná komunita

Silná komunita spočívá v podpoře podnikání na klíč, individuálním výdělku a otevřenosti pro vytváření partnerství, přičemž jsme připraveni poskytnout individuální řešení pro každého člena této rostoucí komunity.

Flexibilní možnosti

Flexibilní možnosti jsou základem naší filozofie, kde každý člen má možnost tvarovat své podnikání a výdělek dle vlastních potřeb a možností, přičemž má k dispozici náš individuální přístup.

Pevné základy

Naše podnikání spočívá na pevných základech, kde důraz klade na kvalitu, inovaci a udržitelnost, poskytujeme tak stabilní a spolehlivý základ pro růst a prosperitu naší komunity.

Stabilí příjem

Nabízíme možnost dosáhnout stabilního příjmu prostřednictvím podpory kiosků a budování vlastní sítě podporovatelů, poskytujících členům naší komunity pevný a predikovatelný základ pro finanční stabilitu.

Úroky až 24 % p.a.

Nabízíme atraktivní úrokové sazby až 24 % ročně, poskytující našim klientům výhodné a finančně přívětivé možnosti.

Přehledná office

Vyladili jsme partnerskou sekci k dokonalosti. Máte tedy přehledně k dispozici veškěrá potřebná data.