Český výrobce Prádlomatů

Největší síť samoobslužných prádelen ve střední a východní evropě.

Hlavní výhody prádlomatů

Naše společnost se specializuje na komplexní zajištění chodu Prádlomatů, od výroby samotných prádelen, až po jejich provoz a následný servis. Od roku 2019 jsme postavili více než 60 prádelen, čímž jsme se stali lídrem na trhu, co se týče této služby. Naše vize je postavit více než 1000 Prádlomatů po celé Evropě, případně expandovat na další kontinenty.

img

01 Vlastní výroba Prádlomatů

Disponujeme vlastní výrobou od samotné konstrukce a montáže Prádlomatů až po náš vlastní platební systém One-Touch. Náš tým zahrnuje vývojáře, konstruktéry a zkušené montážníky.

img

02 Vlastní výstavba Prádlomatů

Máme vlastní tým pro přípravu přípojek a stavebních prací. V naší flotile máme vlastní bagry a techniku uzpůsobenou tak, abychom mohli realizovat přípojky pro Prádlomaty ve velmi krátkém čase.

img

03 Vlastní servis Prádlomatů

Náš vlastní servisní tým je připraven řešit většinu problémů našich zákazníků do 72 hodin od nahlášení na naší Nonstop lince.

Best Series
v číslech.

60

Poboček

5

let od prvního vyprání

2

Země

img

Naši partneři
profitují s námi

Jelikož jsme nadčasová společnost a dokážeme velmi rychle škálovat tento byznys, spolupracujeme s našimi partnery pro co největší efektivitu naší práce. Můžete se stát naším investorem a podílet se tak na tomto velmi reálném a stabilním podnikání.