Začněte také profitovat!

Staňte se rentiérem
z praní prádla!


Pro registraci je nutné získat pozvání od někoho, kdo už systém využívá. Zkuste nás kontaktovat, případně se obrátit na komunitu na facebooku.Spočítejte si,
kolik vám kiosky mohou vydělat
10 let


Ročně Vám přípíšeme úrok až 24% p.a.

Vaše měsíční renta

0,-

Vaše předpokládané budoucí jmění 500 000,-
Tento graf slouží pouze k informačním účelům a neposkytuje žádnou záruku budoucích příjmů nebo výnosů.

Registrací to teprve začíná!


Komunita nám pomáhá nejen ve výstavbě nových Prádlomatkiosků, ale také v rozvoji celého projektu. Každý partner tvoří nědílnou součást naší vize a každému podporovateli náleží spravedlivý zisk z podpory. Tím, jak roste naše komunita, roste i stabilita našeho společného byznysu. Pro naše partnery připravujeme také speciální akce, např. „offline“ setkání, Vánoční a jubilejní akce apod.Silná komunita

Silná komunita spočívá v podpoře podnikání na klíč, individuálním výdělku a otevřenosti pro vytváření partnerství, přičemž jsme připraveni poskytnout individuální řešení pro každého člena této rostoucí komunity.

Flexibilní možnosti

Celý koncept našeho byznysu je nastaven tak, aby s námi mohl vydělávat opravdu každý. Od drobných investorů, až po ty, kteří se nebojí využít příležitost naplno a vybudovat si stabilní pasivní příjem. Náš systém nabízí postupové žebříčky, kdy formou postupné kumulace vložených prostředků získáváte stále lepší podmínky. Samozřejmostí je také štědrý odměňovací systém.

Pevné základy

Naše společnost není žádným nováčkem na trhu! Za roky své existence jsme upevnili pozici lídra na trhu a stojíme tak na pevných základech. Velký důraz klademe především na kvalitu, inovaci a udržitelnost. Poskytujeme tak stabilní a spolehlivý základ pro růst nejen celé naší společnosti, ale také růst celé naší podporovatelské komunity.

Stabilní příjem

Poskytujeme všem našim partnerům pevný a predikovatelný základ pro finanční stabilitu. Sdílejte naši myšlenku dále a my Vás štědře odměníme. Příjem, kterého můžete u nás dosáhnout je takřka neomezený, záleží pouze na Vás a Vašich možnostech. Vybudujte si svůj pasivní příjem prostřednictvím podpory Prádlomatkiosků ještě dnes!

Zhodnocení až 24% p.a.

Pro naše partnery děláme opravdu maximum. Neustále hledáme nové možnosti, jak zlepšovat životy celé naší komunitě. Jdeme proti proudu a chceme nabízet co možná nejlepší podmínky, které lze na trhu získat. Úroky držíme pěkně vysoko, proto nabízíme atraktivní sazbu až 24% p.a. drtivě tak porážíme inflaci! O výběr můžete žádat každý měsíc a jsou zpracovány do 48 hodin.

Přehledná office

Důvěra, je od slova „věřit“ – proto neustále vylepšujeme partnerskou sekci. Soustředíme se především na transparentnost a sledování všech důležitých statistik v reálném čase. Zobrazit si můžete také statistiky za minulé roky a porovnávat tak vývoj celého projektu, vše naleznete pod jednou střechou. Ve vyladěné office tak provádíte veškeré vklady a výběry.