Český výrobce Prádlomatů

Disponujeme největší sítí těchto samoobslužných prádelen ve Střední a Východní Evropě!

Hlavní výhody prádlomatů

Naše společnost se specializuje na komplexní zajištění chodu Prádlomatu od výroby samotných Prádlomatů až po jejich provozování a následný servis. Od roku 2019 jsme postavili více než 60 Prádlomatů ve střední a východní Evropě, čímž jsme se stali v této oblasti absolutním lídrem. Do roku 2029 máme v plánu postavit více než 1000 Prádlomatů v Evropě a případně expandovat na další kontinenty.

img

01 Vlastní výroba Prádlomatů

Disponujeme vlastními výrobními prostory, kde Prádlomaty vyrábíme. Od samotné konstrukce a montáže, až po programování a implementaci naší unikátní „One-Touch“ technologie, která zajistí intuitivní ovládání a snadné placení za naše služby.

img

02 Vlastní výstavba Prádlomatů

Celý proces výstavby každého jednotlivého Prádlomatu zahrnuje také přípravu přípojek a další nezbytné stavební práce. O to se stará náš profesionální tým, který je velmi flexibilní a to díky naší technice, která je k těmto účelům přizpůsobená.

img

03 Vlastní servis Prádlomatů

Náš tým disponuje mimo jiné servisníma technikama, kteří se starají o bezproblémový chod našich strojů. A pokud se něco pokazí, neváhají a vyjíždějí přímo do terénu. Většinu technických problémů jsme schopni vyřešit do 72 hodin od nahlášení, např. na naší NON-STOP lince.

Best Series
v číslech:

60

Poboček

5

Let od prvního vyprání

2

Země

img

Naši partneři
profitují s námi...

Jsme agresivní a nadčasová společnost, která expanduje raketovým tempem! Díky našemu unikátnímu business modelu, dokážeme tento byznys rychle škálovat. Spolupracujeme s tísíci našich partnerů, kteří nám pomáhají v efektivitě naší práce.

Sníte o vlastním podnikání, ale netroufáte si na to? Staňte se našim investorem! Byrokracii, výstavbu, servis a péči o zákazníka nechte na nás. Podpořte výstavbu a začněte vydělávat ještě dnes!